Česky
Nabízíme
Vývoj SW

Vývoj SW

Aplikované technologie

Mezi aplikované technologie patří jazyk, GUI, design aplikace, perzistentní vrstva, SSO – single sign on, reportovací engine, aplikační server ...


Vývojový tým

Představení našeho týmu:


Prezentace firmy

Potřebujete zaujmout, informovat, podtrhnout své silné stránky a podpořit prodej progresivními metodami? Vyvinout internetovou aplikaci? Zapracovat na ergonomii Vaší internetové prezentace? Umíme i mnohem více.
Internet a programování www stránek a informačních systémů.


WebDesign

Tvorba internetové prezentace začíná obsahem. To zbylé nechte na nás. Zajistíme profesionální webdesign i provedení.

Zajistíme také, aby webová prezentace do Vašich stávajících marketingových aktivit dobře zapadla a přinesla právě takový užitek jaký od ní očekáváte.


Audit SW čistoty

Vzhledem k tlaku vyspělých zemí, zejména USA, na zamezení porušování práv k duševnímu vlastnictví a nedostatečnému dodržování mezinárodních závazků ČR v této oblasti,zpracováváme pro naše klienty audit softwarové čistoty. Softwarový audit zpracováváme obvykle s využitím programového nástroje Audit PRO.


Tvorba internetových aplikací

Poskytneme Vám vysoce kvalitní a ověřené internetové aplikace a provede jejich integraci do běžného chodu Vaší společnosti. Nabízíme Vám buď vybudování nového internetového portálu nebo přebudování stávající internetového portálu.


Počítačové sítě

Vzhledem k tomu, že počítačové sítě jsou v dnešní době více než nutností každé větší i menší pracovní skupiny, může Vám naše společnost poskytnout od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá jak v oblasti software tak i v oblasti hardware a to včetně poradenství v obou oblastech.


Internetová prezentace a obchod

Náš tým je schopen zajistit kompletní internetovou identitu organizace od zajištění vhodného doménového jména a jeho registraci, zvolení ideálního umístění na našich serverech či u jiného provozovatele webhostingu až po zřízení a správu e-mailových schránek uživatelů.


Internetové aplikace

Naše společnost Vám poskytne vysoce kvalitní a ověřené internetové aplikace a provede jejich integraci do běžného chodu Vaší společnosti.


Intranetová aplikace

Vytváříme intranetové prezentace včetně návrhu jejich struktury, grafického zpracování a jejich následné implementace.