Česky

ELSO s.r.o.

Vítejte na stránkách společnosti ELSO s.r.o.

Jsme připraveni Vám pomoci v jakémkoliv ohledu týkajicí se problematiky řešení IT, Nákupu a Financování. Nedílnou součástí našich služeb jsou také činnosti spojené s personálním obsazením Vašeho pracovního týmu.

Je zde pro Vás připraveno mnoho informací, které Vás mohou zajímat. Vstupte, prohlížejte a nebudete zklamání rozsahem a kvalitou (nikoliv kvantitou :-)) nabízených informací.

Kontaktní údaje
22.03.2015

Naše společnost má umístěné sídlo blízko centra Prahy v dobře dostupné městské části Prahy 3 - Žižkov. Kanceláře máme umístěny přímo v centru Prahy v blízkosti Václavského náměstí.

Bližší informace o poloze sídla a kanceláří naší společnosti získáte dále z obsahu článku.

O nás
31.07.2014

Společnost ELSO vznikla v roce 1994 jako inženýrská organizace se základním záměrem podpory informačních systémů a technologií na platformě produktů Microsoft a LAMP. Podporujeme nejmodernější produkty a technologie tak, abychom dali svým zákazníkům možnost být vždy o krok před konkurencí.

Profil společnosti
31.07.2014

Firma ELSO byla založena v roce 1994 v Praze se zaměřením na obchod, servis a služby v oblasti ICT, nákupu a financování. 

Pozornost vedení naší společnosti se od začátku soustřeďuje na komplexní řešení pro naše klienty, které jdou ruku v ruce s podporou ICT řešení, které tvoří integrální součást naší dodávky služeb.