Česky

O nás

jan.kubes, aktualizováno: 31.07.2014

Společnost ELSO vznikla v roce 1994 jako inženýrská organizace se základním záměrem podpory informačních systémů a technologií na platformě produktů Microsoft a LAMP. Podporujeme nejmodernější produkty a technologie tak, abychom dali svým zákazníkům možnost být vždy o krok před konkurencí.

Naše motto zní:   „Být dlouhodobým a spolehlivým partnerem.“

Snaha o maximální vstřícnost k požadavkům zákazníků vyústila v rozšíření oblasti působnosti naší společnosti ELSO s.r.o. od sítí MAN ke komplexnímu způsobu zajištění telekomunikačních potřeb zákazníků, se kterými se potkáváme na každém kroku.

Boom Internetu okolo roku 2000 ukázal, jak je spojení a tudíž komunikace s celým světem jednoduché, snadné i levné a přesto obtížné správně a efektivně komunikovat s Vašimi partnery. Právě proto se snažíme vždy hledatl optimální řešení pro našeho klienta. 

Přehled typových aktivit, které nabízíme, se postupně vyprofiloval do čtyř základních směrů:

  • Prvním z nich je podpora ICT a v obecné rovině činnosti spojené s ICT Outsourcingem s důrazem na použití platformy INTERNETu a především WEB based apúlikací.
  • Druhým významným směrem našich aktivit je managament consulting s důrazem na řešení nákladových struktur, obchodní zaměření a informační spolehlivost. V této souvislosti uváádíme naší spolupráci s mezinárodní sítí konzultantů, která čítá více jak 2500 členů působících po celé Evropě.
  • Třetí směrem našich aktivit je oblast finančního poradenství a to pro top managament firem ale také řešení dílčích administrativních procesů, které jsou s touto oblastí nedílně propojeny (např. Identifikace klienta, Bonita klienta, Asset management, End Of procesy atd.). Daňové aspekty finančního leasingu, operativního pronájmu či úvěru nám nejsou cizí a dokážeme Vám poskytnout optimalizované řešení s ohledem na Vaše aktuální možnosti.
  • Čtvrtým logickým směrem je pak doplnění předešlých směrů o personální poradenství s integrovanými prvky Head-Huntingu, které je logickým vyústěním spolupráce s Vámi. Náš klient získává komplexní řešení, které je postaveno na výkonné bázi přímo v jeho společnosti a následně realizováno doporučenou osobou vhodnou pro daný obor řešení.

Máte-li zájem o bližší informace, rádi Vám je poskytneme elektronickou formou nebo v rámci osobního setkání viz. záložka s kontaktními údaji.