Česky
Nabízíme
Poradenství

Poradenství

Průzkum stavu ICT
31.07.2014

Mnoho společností využívajících výpočetní techniku je vnitřně jaksi nespokojeno s jejím fungováním. Důvodů může být poměrně mnoho. Například neustálé poruchy pracovních stanic, výpadky síťového připojení nebo dostupnosti serveru, nefunkčnost elektronické pošty a internetového připojení, nepochopitelné zpomalování provozu na síti, nevyřešené problémy se zálohováním a archivací dat, antivirovou ochranou, nedostatečně nastavené restrikce vůči nepovolaným uživatelům či ohrožení informačního prostoru zvenčí, atd.

Informační systémy
31.07.2014

Naši konzultanti Vám mohou poskytnou vhodné informace při analýze, realizaci či změně nebo modernizaci již zavedeného IS (Informační Systém).

V této souvislosti automaticky zajišťujeme otázky bezpečnosti, spolehlivosti provozu, problematiku inovace IS a primárních technologií protřebných pro běh IS.

Základní naší vizí je pomoci klientům při řešení komplexní problematiky nasazení a vhodného provozu IS při zajištění v dnešní době stěžejních otázek současného světa ICT:

  • expertní analýza rizik,
  • bezpečnostní audit informačních technologií a počítačových sítí,
  • definice bezpečnostní politiky,
  • ochrana firemního Know-How.
SWOT analýzy
31.07.2014

SWOT analýza je známá metoda, jak Vám můžeme pomoci při hledání silných a slabých stránek Vašeho problému či existujícícho řešení.

Nabízíme Vám profesionální a manažersky efektivní hodnotící techniku, která Vám dopomůže k efektivnímu rozhodování o danému problému či řešení.

Technika sama o sobě sice neumí definovat nové řešení, ale zajistí, aby problémy a jednotlivé situační stavy byly:

  • identifikované,
  • klasifikované,
  • zřetelné.

SWOT analýza zobrazuje situaci v rámci klíčových problémů a to Vám pomůže lépe vidět odpověď na nejvhodnější východisko z daného problému nebo řešení.